RWR81SR549FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR549FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR549FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR549FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR549FRBSL is described as RES 0.549 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"