RWR81SR536FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR536FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR536FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR536FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR536FRBSL is described as RES 0.536 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.