RWR81SR392FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81SR392FRB12 Vishay /Dale
    RWR81SR392FRB12 Vishay /Dale
    RWR81SR392FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR392FRB12 is described as RES 0.392 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.