RWR81SR267FPB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81SR267FPB12 Vishay /Dale
    RWR81SR267FPB12 Vishay /Dale
    RWR81SR267FPB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR267FPB12 is described as RES 0.267 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE