RWR81SR162FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR162FRRSL Vishay /Dale
    RWR81SR162FRRSL Vishay /Dale
    RWR81SR162FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR162FRRSL is described as RES 0.162 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM