RWR81SR147FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR147FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR147FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR147FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR147FRBSL is described as RES 0.147 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.