RWR81SR140FMBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR140FMBSL Vishay /Dale
    RWR81SR140FMBSL Vishay /Dale
    RWR81SR140FMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR140FMBSL is described as RES 0.14 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE