RWR81SR133FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR133FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR133FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR133FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR133FRBSL is described as RES 0.133 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM