RWR81SR120FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81SR120FRB12 Vishay /Dale
    RWR81SR120FRB12 Vishay /Dale
    RWR81SR120FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR120FRB12 is described as RES 0.12 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"