RWR81SR110FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81SR110FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR110FRBSL Vishay /Dale
    RWR81SR110FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81SR110FRBSL is described as RES 0.11 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.