RWR81S80R6FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S80R6FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S80R6FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S80R6FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S80R6FSRSL is described as RES 80.6 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"