RWR81S4R64FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S4R64FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S4R64FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S4R64FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S4R64FSRSL is described as RES 4.64 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM