RWR81S4020DRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81S4020DRS73 Vishay /Dale
    RWR81S4020DRS73 Vishay /Dale
    RWR81S4020DRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S4020DRS73 is described as RES 402 OHM 1W 0.5% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.