RWR81S30R1FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S30R1FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S30R1FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S30R1FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S30R1FSRSL is described as RES 30.1 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.