RWR81S28R0FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S28R0FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S28R0FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S28R0FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S28R0FSRSL is described as RES 28 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM