RWR81S2840FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S2840FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S2840FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S2840FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S2840FSBSL is described as RES 284 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP