RWR81S26R7FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S26R7FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S26R7FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S26R7FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S26R7FSRSL is described as RES 26.7 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE