RWR81S1R96FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S1R96FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S1R96FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S1R96FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S1R96FSRSL is described as RES 1.96 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"