RWR81S16R2FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S16R2FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S16R2FSBSL Vishay /Dale
    RWR81S16R2FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S16R2FSBSL is described as RES 16.2 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.