RWR81S1330FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81S1330FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S1330FSRSL Vishay /Dale
    RWR81S1330FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81S1330FSRSL is described as RES 133 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS