RWR81NR243FRS73 Vishay /Dale
  • More about RWR81NR243FRS73 Vishay /Dale
    RWR81NR243FRS73 Vishay /Dale
    RWR81NR243FRS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81NR243FRS73 is described as RES 0.243 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE