RWR81N66R5FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81N66R5FRB12 Vishay /Dale
    RWR81N66R5FRB12 Vishay /Dale
    RWR81N66R5FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N66R5FRB12 is described as RES 66.5 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"