RWR81N4220FSS70 Vishay /Dale
  • More about RWR81N4220FSS70 Vishay /Dale
    RWR81N4220FSS70 Vishay /Dale
    RWR81N4220FSS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N4220FSS70 is described as RES 422 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.