RWR81N3R16FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N3R16FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N3R16FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N3R16FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N3R16FRBSL is described as RES 3.16 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X