RWR81N3400FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N3400FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N3400FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N3400FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N3400FRBSL is described as RES 340 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"