RWR81N3320FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N3320FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N3320FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N3320FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N3320FRRSL is described as RES 332 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.