RWR81N2R67FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2R67FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N2R67FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N2R67FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2R67FRBSL is described as RES 2.67 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.