RWR81N2R32FMRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2R32FMRSL Vishay /Dale
    RWR81N2R32FMRSL Vishay /Dale
    RWR81N2R32FMRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2R32FMRSL is described as RES 2.32 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"