RWR81N2R32FMBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2R32FMBSL Vishay /Dale
    RWR81N2R32FMBSL Vishay /Dale
    RWR81N2R32FMBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2R32FMBSL is described as RES 2.32 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS