RWR81N2610FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N2610FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N2610FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N2610FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N2610FRRSL is described as RES 261 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    View
    Schroff
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT