RWR81N23R2FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N23R2FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N23R2FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N23R2FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N23R2FRBSL is described as RES 23.2 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
    Bud Industries
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"