RWR81N21R0FRRSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N21R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N21R0FRRSL Vishay /Dale
    RWR81N21R0FRRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N21R0FRRSL is described as RES 21 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.