RWR81N1R62FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR81N1R62FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N1R62FRBSL Vishay /Dale
    RWR81N1R62FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N1R62FRBSL is described as RES 1.62 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE