RWR81N1300FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR81N1300FRB12 Vishay /Dale
    RWR81N1300FRB12 Vishay /Dale
    RWR81N1300FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR81N1300FRB12 is described as RES 130 OHM 1W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.