RWR80SR649FSS73 Vishay /Dale
  • More about RWR80SR649FSS73 Vishay /Dale
    RWR80SR649FSS73 Vishay /Dale
    RWR80SR649FSS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR649FSS73 is described as RES 0.649 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.