RWR80SR649FRB12 Vishay /Dale
  • More about RWR80SR649FRB12 Vishay /Dale
    RWR80SR649FRB12 Vishay /Dale
    RWR80SR649FRB12 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80SR649FRB12 is described as RES 0.649 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL