RWR80S7R68FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S7R68FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S7R68FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S7R68FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S7R68FSRSL is described as RES 7.68 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.