RWR80S6R49FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S6R49FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S6R49FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S6R49FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S6R49FSBSL is described as RES 6.49 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM