RWR80S4R99FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S4R99FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S4R99FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S4R99FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S4R99FSRSL is described as RES 4.99 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE