RWR80S40R0FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S40R0FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S40R0FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S40R0FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S40R0FSBSL is described as RES 40 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.