RWR80S4020FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S4020FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S4020FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S4020FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S4020FSRSL is described as RES 402 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE