RWR80S3R92FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S3R92FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S3R92FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S3R92FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S3R92FSBSL is described as RES 3.92 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F