RWR80S2611FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S2611FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S2611FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S2611FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S2611FSRSL is described as RES 2.61K OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.