RWR80S25R5FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S25R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S25R5FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S25R5FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S25R5FSRSL is described as RES 25.5 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X