RWR80S1R78FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S1R78FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S1R78FSBSL Vishay /Dale
    RWR80S1R78FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S1R78FSBSL is described as RES 1.78 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH