RWR80S14R0FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR80S14R0FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S14R0FSRSL Vishay /Dale
    RWR80S14R0FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR80S14R0FSRSL is described as RES 14 OHM 2W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
    Memory Protection Devices
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB