RWR78SR402FRBSL Vishay /Dale
  • More about RWR78SR402FRBSL Vishay /Dale
    RWR78SR402FRBSL Vishay /Dale
    RWR78SR402FRBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR78SR402FRBSL is described as RES 0.402 OHM 10W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK