RWR74S4R87FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4R87FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4R87FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4R87FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4R87FSRSL is described as RES 4.87 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM