RWR74S4R75FSRSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S4R75FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4R75FSRSL Vishay /Dale
    RWR74S4R75FSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S4R75FSRSL is described as RES 4.75 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.