RWR74S49R9FSBSL Vishay /Dale
  • More about RWR74S49R9FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S49R9FSBSL Vishay /Dale
    RWR74S49R9FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RWR74S49R9FSBSL is described as RES 49.9 OHM 5W 1% WW AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.